Baza kół naukowych

Przed Tobą pierwsza publiczna ogólnopolska baza studenckich kół naukowych. Znajdziesz tutaj aktywnie działające koła, które chcą rozwijać swoją działalność i są otwarte na współpracę i tworzenie nowych projektów zarówno z kołami naukowymi z innych uczelni, jak i partnerami biznesowymi i społecznymi.

Liczymy, że poniższa baza stanie się katalizatorem współpracy pomiędzy kołami naukowymi w całej Polsce w zakresie wspólnego prowadzenia badań naukowych czy organizacji konferencji o tematyce naukowej. Natomiast członkostwo w tej bazie umożliwia dostęp do szeregu możliwości oferowanych przez Forum Kół Naukowych, wśród których znajduje się uczestnictwo w szkoleniach z zakresu kompetencji miękkich, wysyłka newslettera zawierającego informacje dla społeczności kół naukowych i wiele innych!

Poniższa baza umożliwia filtrowanie kół naukowych zarówno według kryterium lokalizacji, nazwy koła naukowego, jak i dyscypliny naukowej.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem maila kolanaukowe@psrp.org.pl.

Jeśli w bazie nie ma Twojego koła naukowego, możesz je zgłosić poniżej.

Nazwa koła naukowegoStudenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami
Uczelnia koła naukowegoSzkoła Główna Handlowa w Warszawie
Województwomazowieckie
Adres mailowyE-mail został ukryty; Włączenie JavaScript jest wymagane aby go ujawnić.
Dyscyplina naukowabrak
Opiekun naukowyBartosz Grucza
Strona internetowasknzp.pl
Fanpage na facebookufacebook.com
Krótki opis działalności

Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami to grupa prężnie działających studentów SGH, zainteresowanych tematyką zarządzania projektami. Z nami możesz brać udział w organizowaniu inspirujących wydarzeń, nie tylko na naszej uczelni, ale także we współpracy z innymi polskimi uczelniami. Członkowie odbywają szkolenia i zdobywają certyfikaty, takie jak PRINCE2 czy Agile PM, oraz biorą udział w wielu wewnętrznych warsztatach i integracjach. Ponadto, wszyscy mogą liczyć na wsparcie zarządu oraz opiekuna naukowego. Chętnie pomagamy w rozwoju osobistym wszystkim członkom naszego koła.