Baza kół naukowych

Przed Tobą pierwsza publiczna ogólnopolska baza studenckich kół naukowych. Znajdziesz tutaj aktywnie działające koła, które chcą rozwijać swoją działalność i są otwarte na współpracę i tworzenie nowych projektów zarówno z kołami naukowymi z innych uczelni, jak i partnerami biznesowymi i społecznymi.

Liczymy, że poniższa baza stanie się katalizatorem współpracy pomiędzy kołami naukowymi w całej Polsce w zakresie wspólnego prowadzenia badań naukowych czy organizacji konferencji o tematyce naukowej. Natomiast członkostwo w tej bazie umożliwia dostęp do szeregu możliwości oferowanych przez Forum Kół Naukowych, wśród których znajduje się uczestnictwo w szkoleniach z zakresu kompetencji miękkich, wysyłka newslettera zawierającego informacje dla społeczności kół naukowych i wiele innych!

Poniższa baza umożliwia filtrowanie kół naukowych zarówno według kryterium lokalizacji, nazwy koła naukowego, jak i dyscypliny naukowej.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem maila kolanaukowe@psrp.org.pl.

Jeśli w bazie nie ma Twojego koła naukowego, możesz je zgłosić poniżej.

Nazwa koła naukowegoKoło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej
Uczelnia koła naukowegoPolitechnika Warszawska
Województwomazowieckie
Adres mailowyE-mail został ukryty; Włączenie JavaScript jest wymagane aby go ujawnić.
Dyscyplina naukowabrak
Opiekun naukowydr hab. inż. Wojciech Bujalski, prof. PW
Strona internetowapw.edu.pl
Fanpage na facebookufacebook.com
Krótki opis działalności

Koło Naukowe Energetyków PW skupia pasjonatów szeroko pojętej energetyki, inspirując ich do działania. Członkowie Koła kształtują przyszły sektor energetyczny w Polsce poprzez projektowanie, a także konstruowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Zdobywają cenne doświadczenie, prowadząc projekty naukowo – badawcze oraz biorąc udział w zawodach projektowych, hackathonach oraz licznych szkoleniach. Członkowie Koła są autorami przedsięwzięć takich jak "Mobilna stacja OZE", "Innowacyjna turbina wiatrowa" oraz konferencji "OKME", serii spotkań "Porozmawiajmy o Energetyce" z ekspertami z branży energetycznej. Łącznie tworzymy zrzeszenie studentów, w którym prężnie rozwijane są innowacyjne pomysły, a także staramy się zarazić innych naszą pasją poprzez organizację inicjatyw zachęcających do zainteresowania się tematami energetyki oraz ochrony środowiska.