Baza kół naukowych

Przed Tobą pierwsza publiczna ogólnopolska baza studenckich kół naukowych. Znajdziesz tutaj aktywnie działające koła, które chcą rozwijać swoją działalność i są otwarte na współpracę i tworzenie nowych projektów zarówno z kołami naukowymi z innych uczelni, jak i partnerami biznesowymi i społecznymi.

Liczymy, że poniższa baza stanie się katalizatorem współpracy pomiędzy kołami naukowymi w całej Polsce w zakresie wspólnego prowadzenia badań naukowych czy organizacji konferencji o tematyce naukowej. Natomiast członkostwo w tej bazie umożliwia dostęp do szeregu możliwości oferowanych przez Forum Kół Naukowych, wśród których znajduje się uczestnictwo w szkoleniach z zakresu kompetencji miękkich, wysyłka newslettera zawierającego informacje dla społeczności kół naukowych i wiele innych!

Poniższa baza umożliwia filtrowanie kół naukowych zarówno według kryterium lokalizacji, nazwy koła naukowego, jak i dyscypliny naukowej.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem maila kolanaukowe@psrp.org.pl.

Jeśli w bazie nie ma Twojego koła naukowego, możesz je zgłosić poniżej.

Nazwa koła naukowegoStudenckie Koło Naukowe Graft
Uczelnia koła naukowegoWarszawski Uniwersytet Medyczny
Województwomazowieckie
Adres mailowyE-mail został ukryty; Włączenie JavaScript jest wymagane aby go ujawnić.
Dyscyplina naukowabrak
Opiekun naukowyDr med Bohdan Solonynko
Fanpage na facebookufacebook.com
Krótki opis działalności

„Graft” jest studenckim kołem naukowym działającym na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, w którym członkowie są połączeni wspólnym zainteresowaniem chirurgii ogólnej, naczyniowej i transplantacyjnej. Nadrzędnym celem działalności naszego Koła jest popularyzacja wiedzy z zakresu tej dziedziny medycyny, wykraczającej jednak poza program nauczania realizowany w trakcie studiów. Organizujemy comiesięczne spotkania, w trakcie których poruszamy tematy związane z działalnością naszego Koła, metodologią badań naukowych oraz najnowszymi doniesieniami ze świata medycyny. Umożliwiamy rozpoczęcie kariery naukowej poprzez pisanie i publikowanie prac naukowych, organizujemy nasz flagowy projekt, Konferencję Naukową „Oblicza transplantologii”, który gromadzi zarówno młodych adeptów sztuki lekarskiej, jak i tytułowane postacie ze świata chirurgii.