Baza kół naukowych

Przed Tobą pierwsza publiczna ogólnopolska baza studenckich kół naukowych. Znajdziesz tutaj aktywnie działające koła, które chcą rozwijać swoją działalność i są otwarte na współpracę i tworzenie nowych projektów zarówno z kołami naukowymi z innych uczelni, jak i partnerami biznesowymi i społecznymi.

Liczymy, że poniższa baza stanie się katalizatorem współpracy pomiędzy kołami naukowymi w całej Polsce w zakresie wspólnego prowadzenia badań naukowych czy organizacji konferencji o tematyce naukowej. Natomiast członkostwo w tej bazie umożliwia dostęp do szeregu możliwości oferowanych przez Forum Kół Naukowych, wśród których znajduje się uczestnictwo w szkoleniach z zakresu kompetencji miękkich, wysyłka newslettera zawierającego informacje dla społeczności kół naukowych i wiele innych!

Poniższa baza umożliwia filtrowanie kół naukowych zarówno według kryterium lokalizacji, nazwy koła naukowego, jak i dyscypliny naukowej.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem maila kolanaukowe@psrp.org.pl.

Jeśli w bazie nie ma Twojego koła naukowego, możesz je zgłosić poniżej.

Nazwa koła naukowegoAstronomiczne Koło Naukowe UAM
Uczelnia koła naukowegoUniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Województwozachodniopomorskie
Adres mailowyE-mail został ukryty; Włączenie JavaScript jest wymagane aby go ujawnić.
Dyscyplina naukowaastronomia
Opiekun naukowyprof. UAM dr hab. Wojciech Dimitrow
Strona internetowaamu.edu.pl
Fanpage na facebookufacebook.com
Krótki opis działalności

Nasze Koło zrzesza studentów UAM interesujących się astronomią. Na spotkania Koła zapraszamy do wygłoszenia prelekcji gości zajmujących się rozmaitymi dziedzinami astronomii. W ramach naszej działalności uczestniczymy w organizacji wydarzeń popularnonaukowych, a raz w semestrze delegaci z naszego koła uczestniczą w Konferencji Studenckich Astronomicznych Kół Naukowych KSAKN.