Baza kół naukowych

Przed Tobą pierwsza publiczna ogólnopolska baza studenckich kół naukowych. Znajdziesz tutaj aktywnie działające koła, które chcą rozwijać swoją działalność i są otwarte na współpracę i tworzenie nowych projektów zarówno z kołami naukowymi z innych uczelni, jak i partnerami biznesowymi i społecznymi.

Liczymy, że poniższa baza stanie się katalizatorem współpracy pomiędzy kołami naukowymi w całej Polsce w zakresie wspólnego prowadzenia badań naukowych czy organizacji konferencji o tematyce naukowej. Natomiast członkostwo w tej bazie umożliwia dostęp do szeregu możliwości oferowanych przez Forum Kół Naukowych, wśród których znajduje się uczestnictwo w szkoleniach z zakresu kompetencji miękkich, wysyłka newslettera zawierającego informacje dla społeczności kół naukowych i wiele innych!

Poniższa baza umożliwia filtrowanie kół naukowych zarówno według kryterium lokalizacji, nazwy koła naukowego, jak i dyscypliny naukowej.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem maila kolanaukowe@psrp.org.pl.

Jeśli w bazie nie ma Twojego koła naukowego, możesz je zgłosić poniżej.

Nazwa koła naukowegoKoło Naukowe Ordo Iuris Opole
Uczelnia koła naukowegoUniwersytet Opolski
Województwoopolskie
Adres mailowyE-mail został ukryty; Włączenie JavaScript jest wymagane aby go ujawnić.
Dyscyplina naukowanauki prawne
Opiekun naukowyprof. UO dr hab. Andrzej Szymański
Fanpage na facebookufacebook.com
Krótki opis działalności

Koło Naukowe Ordo Iuris podejmuje działalność mającą na celu promocję dorobku polskiego prawa konstytucyjnego, praw oraz wolności człowieka, a także przywiązania do polskiego dziedzictwa narodowego, w tym polskiej kultury prawnej. Koło Naukowe jest częścią ogólnopolskiego projektu akademickiego Akademia Ordo Iuris.