Baza kół naukowych

Przed Tobą pierwsza publiczna ogólnopolska baza studenckich kół naukowych. Znajdziesz tutaj aktywnie działające koła, które chcą rozwijać swoją działalność i są otwarte na współpracę i tworzenie nowych projektów zarówno z kołami naukowymi z innych uczelni, jak i partnerami biznesowymi i społecznymi.

Liczymy, że poniższa baza stanie się katalizatorem współpracy pomiędzy kołami naukowymi w całej Polsce w zakresie wspólnego prowadzenia badań naukowych czy organizacji konferencji o tematyce naukowej. Natomiast członkostwo w tej bazie umożliwia dostęp do szeregu możliwości oferowanych przez Forum Kół Naukowych, wśród których znajduje się uczestnictwo w szkoleniach z zakresu kompetencji miękkich, wysyłka newslettera zawierającego informacje dla społeczności kół naukowych i wiele innych!

Poniższa baza umożliwia filtrowanie kół naukowych zarówno według kryterium lokalizacji, nazwy koła naukowego, jak i dyscypliny naukowej.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem maila kolanaukowe@psrp.org.pl.

Jeśli w bazie nie ma Twojego koła naukowego, możesz je zgłosić poniżej.

Nazwa koła naukowegoKoło Nauk Penalnych "Iure et Facto"
Uczelnia koła naukowegoUniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Województwowielkopolskie
Adres mailowyE-mail został ukryty; Włączenie JavaScript jest wymagane aby go ujawnić.
Dyscyplina naukowanauki prawne
Opiekun naukowyProf. dr hab. Paweł Wiliński, dr Martyna Kusak, dr Piotr Karlik, mgr Karolina Kiejnich, mgr Zofia Branicka
Krótki opis działalności

Celem działalności Koła jest zdobywanie i poszerzanie wiedzy wśród swoich członków w zakresie nauk penalnych oraz propagowanie wiedzy wśród studentów nie będących członkami KNP. Wskazane cele Koło realizuje w szczególności przez opracowywanie wybranych zagadnień prawnych, organizowanie dyskusji, zapraszanie gości, organizowanie wyjazdów do instytucji wymiaru sprawiedliwości itp.