Baza kół naukowych

Przed Tobą pierwsza publiczna ogólnopolska baza studenckich kół naukowych. Znajdziesz tutaj aktywnie działające koła, które chcą rozwijać swoją działalność i są otwarte na współpracę i tworzenie nowych projektów zarówno z kołami naukowymi z innych uczelni, jak i partnerami biznesowymi i społecznymi.

Liczymy, że poniższa baza stanie się katalizatorem współpracy pomiędzy kołami naukowymi w całej Polsce w zakresie wspólnego prowadzenia badań naukowych czy organizacji konferencji o tematyce naukowej. Natomiast członkostwo w tej bazie umożliwia dostęp do szeregu możliwości oferowanych przez Forum Kół Naukowych, wśród których znajduje się uczestnictwo w szkoleniach z zakresu kompetencji miękkich, wysyłka newslettera zawierającego informacje dla społeczności kół naukowych i wiele innych!

Poniższa baza umożliwia filtrowanie kół naukowych zarówno według kryterium lokalizacji, nazwy koła naukowego, jak i dyscypliny naukowej.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem maila kolanaukowe@psrp.org.pl.

Jeśli w bazie nie ma Twojego koła naukowego, możesz je zgłosić poniżej.

Nazwa koła naukowegoMłoda Urbanistyka
Uczelnia koła naukowegoPolitechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
Województwomałopolskie
Adres mailowyE-mail został ukryty; Włączenie JavaScript jest wymagane aby go ujawnić.
Dyscyplina naukowaarchitektura i urbanistyka
Opiekun naukowydr inż. arch. Hanna Hrehorowicz-Gaber, prof. PK
Strona internetowapk.edu.pl
Fanpage na facebookufacebook.com
Krótki opis działalności

Koło Naukowe działające przy Katedrze Planowania Przestrzennego, Projektowania Urbanistycznego i Ruralistycznego A-5
Działalność koła nastawiona jest na pracę w skali regionalnej, urbanistycznej, ale także architektonicznej. W ramach działalności KN "Młoda Urbanistyka” współpracujemy z gminami i instytucjami na terenie całego kraju, ale także poza jego granicami.