Baza kół naukowych

Przed Tobą pierwsza publiczna ogólnopolska baza studenckich kół naukowych. Znajdziesz tutaj aktywnie działające koła, które chcą rozwijać swoją działalność i są otwarte na współpracę i tworzenie nowych projektów zarówno z kołami naukowymi z innych uczelni, jak i partnerami biznesowymi i społecznymi.

Liczymy, że poniższa baza stanie się katalizatorem współpracy pomiędzy kołami naukowymi w całej Polsce w zakresie wspólnego prowadzenia badań naukowych czy organizacji konferencji o tematyce naukowej. Natomiast członkostwo w tej bazie umożliwia dostęp do szeregu możliwości oferowanych przez Forum Kół Naukowych, wśród których znajduje się uczestnictwo w szkoleniach z zakresu kompetencji miękkich, wysyłka newslettera zawierającego informacje dla społeczności kół naukowych i wiele innych!

Poniższa baza umożliwia filtrowanie kół naukowych zarówno według kryterium lokalizacji, nazwy koła naukowego, jak i dyscypliny naukowej.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem maila kolanaukowe@psrp.org.pl.

Jeśli w bazie nie ma Twojego koła naukowego, możesz je zgłosić poniżej.

Nazwa koła naukowegoKN Promat
Uczelnia koła naukowegoAkademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Województwomałopolskie
Adres mailowyE-mail został ukryty; Włączenie JavaScript jest wymagane aby go ujawnić.
Dyscyplina naukowainżynieria materiałowa
Opiekun naukowydr hab. inż. Marek Wojtaszek, prof. AGH / mgr inż. Krystian Zyguła
Strona internetowaagh.edu.pl
Fanpage na facebookufacebook.com
Krótki opis działalności

Jesteśmy grupą studentów studiującą na Wydziale Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej AGH w Krakowie. Nasi członkowie w ramach pracy w kole zdobywają wiedzę z zakresu inżynierii materiałowej, a w szczególności dotyczącą nowoczesnych technologii kształtowania materiałów oraz komputerowych technik projektowania i modelowania procesów przeróbki plastycznej.