Baza kół naukowych

Przed Tobą pierwsza publiczna ogólnopolska baza studenckich kół naukowych. Znajdziesz tutaj aktywnie działające koła, które chcą rozwijać swoją działalność i są otwarte na współpracę i tworzenie nowych projektów zarówno z kołami naukowymi z innych uczelni, jak i partnerami biznesowymi i społecznymi.

Liczymy, że poniższa baza stanie się katalizatorem współpracy pomiędzy kołami naukowymi w całej Polsce w zakresie wspólnego prowadzenia badań naukowych czy organizacji konferencji o tematyce naukowej. Natomiast członkostwo w tej bazie umożliwia dostęp do szeregu możliwości oferowanych przez Forum Kół Naukowych, wśród których znajduje się uczestnictwo w szkoleniach z zakresu kompetencji miękkich, wysyłka newslettera zawierającego informacje dla społeczności kół naukowych i wiele innych!

Poniższa baza umożliwia filtrowanie kół naukowych zarówno według kryterium lokalizacji, nazwy koła naukowego, jak i dyscypliny naukowej.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem maila kolanaukowe@psrp.org.pl.

Jeśli w bazie nie ma Twojego koła naukowego, możesz je zgłosić poniżej.

Nazwa koła naukowegoGrafiki Komputerowej i Modelowania
Uczelnia koła naukowegoPolitechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
Województwomałopolskie
Adres mailowyE-mail został ukryty; Włączenie JavaScript jest wymagane aby go ujawnić.
Dyscyplina naukowainformatyka
Opiekun naukowyJoanna Fabiś-Domagała
Krótki opis działalności

Działalność koła kształtuje się w zakresie informatyki i zagadnień związanych z modelowaniem, symulacjami, HCI oraz projektowaniem interfejsów użytkownika (UX/UI). Koło działa przy Katedrze Informatyki Stosowanej WM. Studenci uczestniczą w konferencjach naukowych w kraju i za zagranicą. Biorą udział w międzynarodowych projektach dydaktycznych Erasmus i warsztatach informatycznych.