Baza kół naukowych

Przed Tobą pierwsza publiczna ogólnopolska baza studenckich kół naukowych. Znajdziesz tutaj aktywnie działające koła, które chcą rozwijać swoją działalność i są otwarte na współpracę i tworzenie nowych projektów zarówno z kołami naukowymi z innych uczelni, jak i partnerami biznesowymi i społecznymi.

Liczymy, że poniższa baza stanie się katalizatorem współpracy pomiędzy kołami naukowymi w całej Polsce w zakresie wspólnego prowadzenia badań naukowych czy organizacji konferencji o tematyce naukowej. Natomiast członkostwo w tej bazie umożliwia dostęp do szeregu możliwości oferowanych przez Forum Kół Naukowych, wśród których znajduje się uczestnictwo w szkoleniach z zakresu kompetencji miękkich, wysyłka newslettera zawierającego informacje dla społeczności kół naukowych i wiele innych!

Poniższa baza umożliwia filtrowanie kół naukowych zarówno według kryterium lokalizacji, nazwy koła naukowego, jak i dyscypliny naukowej.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem maila kolanaukowe@psrp.org.pl.

Jeśli w bazie nie ma Twojego koła naukowego, możesz je zgłosić poniżej.

Nazwa koła naukowegoKoło Naukowe Innowacyjnych Systemów Transportowo-Logistycznych
Uczelnia koła naukowegoUniwersytet Morski w Gdyni
Województwopomorskie
Adres mailowyE-mail został ukryty; Włączenie JavaScript jest wymagane aby go ujawnić.
Dyscyplina naukowainżynieria lądowa i transport
Opiekun naukowyDr inż. Adam Kaizer
Strona internetowawixsite.com
Fanpage na facebookufacebook.com
Krótki opis działalności

Innowacyjność to cecha dzięki której młodzi ludzie pełni pomysłów potrafią połączyć się w jedną grupę wspólnie działających na jednym polu. Doświadczenia oraz formę pracy czerpiemy od najlepszych organizacji studenckich w Polsce. Studencki klimat
i luz panujący w tym kole sprawia że nie wiemy co to skrepowanie i stres. Jesteśmy otwarci, ambitni i zdeterminowani.