Baza kół naukowych

Przed Tobą pierwsza publiczna ogólnopolska baza studenckich kół naukowych. Znajdziesz tutaj aktywnie działające koła, które chcą rozwijać swoją działalność i są otwarte na współpracę i tworzenie nowych projektów zarówno z kołami naukowymi z innych uczelni, jak i partnerami biznesowymi i społecznymi.

Liczymy, że poniższa baza stanie się katalizatorem współpracy pomiędzy kołami naukowymi w całej Polsce w zakresie wspólnego prowadzenia badań naukowych czy organizacji konferencji o tematyce naukowej. Natomiast członkostwo w tej bazie umożliwia dostęp do szeregu możliwości oferowanych przez Forum Kół Naukowych, wśród których znajduje się uczestnictwo w szkoleniach z zakresu kompetencji miękkich, wysyłka newslettera zawierającego informacje dla społeczności kół naukowych i wiele innych!

Poniższa baza umożliwia filtrowanie kół naukowych zarówno według kryterium lokalizacji, nazwy koła naukowego, jak i dyscypliny naukowej.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem maila kolanaukowe@psrp.org.pl.

Jeśli w bazie nie ma Twojego koła naukowego, możesz je zgłosić poniżej.

Nazwa koła naukowegoStudenckie Koło Naukowe Geografów im. S. Pawłowskiego
Uczelnia koła naukowegoUniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Województwowielkopolskie
Adres mailowyE-mail został ukryty; Włączenie JavaScript jest wymagane aby go ujawnić.
Dyscyplina naukowanauki o Ziemi i środowisku
Opiekun naukowyprof. dr hab. Andrzej Kostrzewski
Strona internetowaamu.edu.pl
Fanpage na facebookufacebook.com
Krótki opis działalności

W SKNG UAM działają sekcje specjalistyczne: Hydrologii, Meteorologii, Kształtowania i Ochrony Środowiska, Speleologii, Geomorfologii i Geoarcheologii, Turystyki i Rekreacji, Geografiki, Geoinformacji, Geografii Społeczno-ekonomicznej oraz Dydaktyki Geografii. Siedziba Koła znajduje się na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM w Poznaniu.