Baza kół naukowych

Przed Tobą pierwsza publiczna ogólnopolska baza studenckich kół naukowych. Znajdziesz tutaj aktywnie działające koła, które chcą rozwijać swoją działalność i są otwarte na współpracę i tworzenie nowych projektów zarówno z kołami naukowymi z innych uczelni, jak i partnerami biznesowymi i społecznymi.

Liczymy, że poniższa baza stanie się katalizatorem współpracy pomiędzy kołami naukowymi w całej Polsce w zakresie wspólnego prowadzenia badań naukowych czy organizacji konferencji o tematyce naukowej. Natomiast członkostwo w tej bazie umożliwia dostęp do szeregu możliwości oferowanych przez Forum Kół Naukowych, wśród których znajduje się uczestnictwo w szkoleniach z zakresu kompetencji miękkich, wysyłka newslettera zawierającego informacje dla społeczności kół naukowych i wiele innych!

Poniższa baza umożliwia filtrowanie kół naukowych zarówno według kryterium lokalizacji, nazwy koła naukowego, jak i dyscypliny naukowej.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem maila kolanaukowe@psrp.org.pl.

Jeśli w bazie nie ma Twojego koła naukowego, możesz je zgłosić poniżej.

Nazwa koła naukowegoKoło Naukowe Medialno-Popkulturowe "Produktywni"
Uczelnia koła naukowegoUniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Województwolubelskie
Adres mailowyE-mail został ukryty; Włączenie JavaScript jest wymagane aby go ujawnić.
Dyscyplina naukowanauki o komunikacji społecznej i mediach
Opiekun naukowydr Justyna Maguś
Fanpage na facebookufacebook.com
Krótki opis działalności

Koło Naukowe Medialno-Popkulturowe „Produktywni” zostało utworzone w lipcu 2019 roku. Nasza działalność skupia się na realizowaniu projektów związanych z mediami. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i intrygujące przedsięwzięcia. Chcemy poszerzyć wiedzę studentów na tematy związane z szeroko pojętymi mediami oraz filmem.