Drogi studencie, drogi absolwencie!

Weź udział w ogólnopolskim konkursie „Teraz Polska Turystyka” na najlepszą pracę magisterską z turystyki. Konkurs poszerza horyzonty współpracy branży ze środowiskiem nauki oraz jest szansą zdobycia cennych nagród.

Do wygrania jest łącznie 10 000 zł! Laureaci będą też mogli liczyć na prestiżową promocję w mediach, a fragmenty wyróżnionych prac magisterskich zostaną opublikowane w formie e-booka.

Celem konkursu jest promocja młodych i utalentowanych osób, których pasja i poziom wiedzy o trendach w turystyce są ponadprzeciętne.

Zgłoś się, jeśli Twoja praca magisterska:

  • dotyczy turystyki na terenie Polski, a zwłaszcza jej rozwoju, promocji, konkurencyjności i koncepcji marketingowych
  • została obroniona i oceniona na stopień bardzo dobry
  • obrona miała miejsce między 1.01.2020 a 30.08.2022 r.

Konkurs jest organizowany przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Fundacją Teraz Polska. Wyłonienie zwycięskich prac nastąpi w drodze głosowania z udziałem środowiska ekspertów i przedstawicieli nauki związanych z wybitnymi uczelniami w Polsce.

Zgłoszenia są przyjmowane do 30.08.2022 r. poprzez formularz dostępny na stronie: Konkurs TERAZ POLSKA TURYSTYKA (pot.gov.pl).

Dokładny opis konkursu jest dostępny w regulaminie.

Nie czekaj i zgłoś się po super nagrody!

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami:

Polska Organizacja Turystyczna,
tel.: 22 536 70 6422 536 70 70pot@pot.gov.plliliana.waszczuk@pot.gov.pl

Więcej informacji pod adresem: https://www.pot.gov.pl/pl/konkurs-na-najlepsze-prace-magisterskie-teraz-polska-turystyka?utm_source=WSB&utm_medium=link&utm_campaign=2022_Konkurs_Praca_MGR

Skip to content