Konkurs NOT

Konkurs 3Mind to coroczne wydarzenie organizowane przez firmę 3M oraz Wrocławską Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technologicznych NOT, które ma na celu wsparcie oraz promocję projektów naukowo-badawczych z zakresu technologii, chemii, medycyny, mechaniki oraz innych dziedzin STEM. Organizatorzy zachęcają zarówno koła naukowe, młodych naukowców, jak i wszystkie kreatywne umysły do spróbowania swoich sił w tej ogólnopolskiej inicjatywie.

Skierowana jest ona do studentów studiów I i II stopnia, którzy są członkami kół naukowych, działających przy uczelniach w całej Polsce. Wyzwaniem, z którym mierzą się uczestnicy jest przedstawienie prototypu projektu, nawiązującego do tworzenia lepszego świata, zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju i wspierania rozwoju przemysłu 4.0.

Wniosek w postaci internetowego formularza zgłoszeniowego można składać w okolicach września i października. Nabór wniosków może wymagać również przekazania pliku z nagranym samodzielnie materiałem wideo przedstawiającym projekt.

Na zwycięzców konkursu czeka grant o wartości 10 000 zł na materiały i narzędzia, potrzebne do rozwoju projektu.

Więcej informacji na: https://3mind.not.pl/x

Skip to content