Już wkrótce szkolenia dla kół naukowych.

Program Szkoleniowy FKN - II Edycja

dla członków studenckich kół naukowych prowadzone w formie zdalnej
Uwaga! Limit miejsc został wyczerpany. Z racji dużego zainteresowania planujemy III edycję po świętach wielkanocnych. Śledźcie nas na bieżąco!

Warunkami możliwości wzięcia udziału w szkoleniu jest członkostwo w studenckim kole naukowym na polskiej uczelni oraz obecność tego koła w bazie prowadzonej przez Forum Kół Naukowych. Można to sprawdzić kontaktując się z Przewodniczącym koła lub z nami za pośrednictwem adresu kolanaukowe@psrp.org.pl.
 
Chcemy, aby jak najwięcej osób tworzących społeczność kół naukowych w Polsce miało możliwość wzięcia udziału w szkoleniach. Z tego powodu jedna osoba może wziąć udział w maksymalnie 3 oferowanych szkoleniach. W jednym szkoleniu nie może wziąć udziału więcej niż 3 osoby z jednego koła naukowego. Liczy się kolejność zgłoszeń!

Osiąganie zespołowych celów w oparciu o skuteczną komunikację

Data: 23.03.2021 r. (wtorek)
Godzina: 18:00 – 20:00

Szkoleniowiec:  Julia Banasiak

Sprawna komunikacja i współpraca ma bezpośrednie przełożenie na efekty działania zespołu. Rozwijanie umiejętności słuchania i przekazywania informacji zapewnia lepsze wzajemne zrozumienie, co czyni zespół bardziej efektywnym. Można pracować w grupie zaangażowanych fachowców, ale gdy ich członkowie nie umieją się między sobą skutecznie komunikować, nie uda im się uzyskać dobrych efektów podejmowanych działań. W trakcie szkolenia zapoznasz się z zasadami skutecznej komunikacji, najczęściej popełnianymi błędami, podstawowymi regułami oddziaływania na ludzi w celu sprawnego komunikowania się.

Promocyjny
niezbędnik

  

Data: 24.03.2021 r. (środa)
Godzina: 16.00 – 18.00

Szkoleniowiec:  Julia Sobolewska

Najważniejsze zasady, którymi powinien kierować się każdy social media ninja – zarówno w kontekście Facebooka, jak i Instagrama, okraszone zasadami, o których warto pamiętać w trakcie komunikacji i promocji wydarzeń. Co ułatwia nam zapamiętanie treści? Jakie narzędzia można wykorzystać w promocji?Jakich błędów trzeba unikać? Pigułka wiedzy umożliwiająca rozwój działań promocyjnych samorządów studenckiego

Budowanie współpracy zewnętrznej i pozyskiwanie partnerów projektu

Data: 25.03.2021 r. (czwartek)
Godzina: 19:15-21:30

Szkoleniowiec: Aleksandra Pepłowska

Co jako organizacja studencka jesteście w stanie zaoferować firmom? Szczęśliwie, odpowiedź na to pytanie nie jest krótka, a nasz szkoleniowiec przybliży Wam, co możecie zyskać od innych, ale również co powinniście zaoferować od siebie.
Wasze zespoły projektowe wciąż się rozwijają i potrzebujecie funduszy na dodatkowe działania? Podczas szkolenia dowiecie się w jaki sposób budować zespół odpowiedzialny za współpracę zewnętrzną, jakich narzędzi używać oraz jakie zasady przyjąć przy konstruowaniu oferty dla partnerów i budowaniu z nimi trwałych i przede wszystkim satysfakcjonujących relacji.